Oceňování nejlepších studentů Pardubic

25.10.2018 09:20

Oceňování nejlepších studentů Pardubic 2018

Na letošním oceňování nejlepších studentů Pardubic měla soukromá škola DELTA celkem devět zástupců:

• vítěze ústředního kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika a laureáta zvláštní ceny Nadace J. Heyrovského: Daniela Krejčího,
  • vítěze Česko-slovenského grandfinále soutěže v prezentačních dovednostech Prezentiáda: Miroslava Vargu a Vítka Lustyka,
  • vítěze ústředního kola BusinessPointu: Jana Doležela, Tomáše Havránka, Patrika Bednáře, Tomáše Faltejska a Miroslava Vargu,
  • a stříbrného a bronzového z krajského kola Soutěže MŠMT v programování Luboše Zápotočného a Filipa Bartůšku.

Především díky jejich úspěchům se soukromá škola DELTA s pouhými 123 studenty umístila druhým rokem na druhém místě v Pardubickém kraji mezi odbornými školami v soutěži Excelence (bodují se úspěchy v soutěžích napříč všemi předměty). V přepočtu na počet studentů se DELTA již třetím rokem přetahuje o první a druhé místo v kraji s Gymnáziem Dašická.

Všem oceněným patří velké blahopřání a díky za výbornou reprezentaci školy.

Zdravíme na dálku i naše čerstvé absolventy Filipa Bartůšku a Daniela Krejčího, kteří si plní své povinnosti na vysokých školách, a tak se bohužel slavnostní akce nezúčastnili.

Fotogalerie - oceňování nejlepších studentů Pardubic

vítězové BusinessPointu s primátorem města Pardubice Martinem Charvátem a náměstkem pro školství Jakubem Rychteckým

studenti DELTY - oceňování nejlepších studentů Pardubic

Předávání ocenění nejlepších studentů Pardubic

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.