Bronz z letošního Junior Internetu putuje do Pardubic

29.03.2015 17:48

Bronz z letošního Junior Internetu putuje do Pardubic

Na letošním Junior Internetu obsadil Daniel Krejčí z 1.B(!!!) v nejprestižnější kategorii Junior Web (starší) třetí příčku za svůj internetový projekt You Too. Navázal na čtyři roky starý úspěch svého spolužáka Aleše Nešetřila, který v roce 2011 zvítězil v kategorii Junior Design. O tom, že Danielův úspěch nebyla pouze náhoda, svědčí i jeho letošní postup do krajského kola soutěže MŠMT v programování v kategorii Webové aplikace.

Dvojnásobný úspěch pro Pardubice

Pardubáci letos bodovali dokonce dvakrát. V mladší kategorii v soutěži Junior Design získal druhé místo Ondřej Cach z 8. třídy pardubické základní školy Polabiny I za redesign webu mankala.cz.

V soutěži bodovali také vítězové letošního pardubického StudNETu team Fameies, kteří na Junior Internetu zvítězili v kategorii Junior Mobile.

Junior Internet vstoupil již do 16. ročníku

Letos proběhl již 16. ročník Junior Internetu. Finále proběhlo v Praze na Fakultě informačních technologií ČVUT.  Soutěž je součástí mezinárodní konference věnované mladým internetovým talentům. Letos byla rozšířena o novou kategorii Junior Mobile.

Aktualizujeme...

Fotogalerie - Daniel Krejčí - 3. místo Junior Internet

Daniel Krejčí a jeho aplikace You-too.cz - 3. místo na JuniorInternetu 2015 v kategorii Junior Web. (Foto: Jan Mečiar, archiv školy)

Daniel Krejčí - 3. místo na JuniorInternetu 2015 v kategorii Junior Web. (Foto: Jan Mečiar, archiv školy)