2. rok spolupráce s Českou spořitelnou

27. 10. 2016

Po roce se opět účastníme projektu České spořitelny „Můj potenciál“. Jedná se o vzdělávací a sebepoznávací projekt pro studenty 3. a 4. ročníků, který má směrovat k začlenění do zaměstnanecké struktury České spořitelny.

Naši studenti – Josef Andres, Květa Bisumová a Lucie Jonášová – se zapojili do projektu České spořitelny „Můj potenciál“. V období od října do ledna budou navštěvovat semináře, které pro ně a další studenty Česká spořitelna pořádá. Budou se učit pracovat třeba na svých prezentačních a komunikačních dovednostech, učit se týmové spolupráci, poznají své silné stránky a dozví se i zákulisní informace o práci v České spořitelně. Již druhý ročník tohoto vzdělávacího programu byl zahájen 11. října. Slavnostního zahájení se účastnili vedoucí pracovníci centra pro zákazníky, management škol a tři vybraní studenti z každé spolupracující školy.

Fotodokumentace z akce.