Vítězství v informatice v SOČce

11.05.2018 08:43

Vítězství v informatice v SOČce

10.5.2018, Chrudim: Daniel Krejčí, se svým informačním systém pro knihovny Lovci Perel zaujal porotu natolik, že zvítězil i v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika a postupuje do ústředního kola v Olomouci.

Celá hra se vedla v knihovnách po Česku původně na papírech a v excelovských tabulkách. „Navrhoval jsem knihovnicím jednotlivé funkcionality, které internetový svět umožňuje. Ony si potom vybíraly, co mám naprogramovat a co není nezbytné, říká Daniel. Návrh grafiky dokonce testoval i na několika uživatelích pomocí oční kamery a na základě výsledků jej mírně korigoval. Na projektu Dan odpracoval už více než tisíc hodin a stále má nápady na další vylepšení.

Daniel Krejčí - vítěz krajského kola SOČ v oboru Informatika - předávání ocenění Ocenění za 1. místo v krajském kole SOČ v oboru Informatika předává Danielu Krejčímu předseda komise Ing. Pavle Rozsíval z Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice | Foto: Archiv školy

Kromě věcných cen obdržel od hlavního partnera soutěže společnosti nic.cz i 1.000,- Kč.

Držíme Danovi palce na 16. a 17. června, kdy bude svou práci obhajovat na Univerzitě Palackého v Olomouci v ústředním kole.

Fotogalerie - krajské kolo Středoškolské odborné činnosti

Daniel Krejčí - vítěz krajského kola 40. ročníku SOČ v oboru Informatika - prezentace začíná

Chvilka nervozity před vyhlášením výsledků...

Předávání oceněníNapište nám

Rychlý kontakt

DELTA - Střední škola informatiky a ekonomie, s.r.o.
Ke Kamenci 151, 530 03 Pardubice

Pracovní doba:
7.00–11.30, 12.00–15:00
466 611 106,
605 192 007

Přidej se k nám na facebooku

© 2019, DELTA - SŠIE, s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑