Okresní kolo florbalového turnaje

11. 12. 2013

Ve čtvrtek 5. prosince 2013 se studenti naší školy zúčastnili Okresního kola florbalového turnaje. To se konalo ve sportovní hale na Dukle a o vítězství v něm bojovalo šest středních škol z Pardubic. Do hlavního turnaje jsme postoupili z kvalifikace minulý týden.

Náš úspěch i prohra

V průběhu okresního kola jsme sehráli pět utkání. Připsali jsme si cenný skalp, ale bohužel k postupu nestačil. Podařilo se nám remízovat s Gymnáziem Dašická, loňským vicemistrem republiky. Na tento krásný výsledek se nám již bohužel nepodařilo navázat a ostatní utkání pro nás skončila prohrou. Výkon našeho týmu ovlivnila i velká marodka, kvůli které jsme měli velmi oslabenou střídačku.

Celkový výsledek naší účasti

Přesto hodnotíme turnaj pozitivně. Podařilo se nám uspět v předkole a dostat se mezi šest nejlepších škol v Pardubicích. Hráči vyzkoušeli slušivé dresy a sehráli se, vytvořili tým, který má jistě šanci uspět v dalších ročnících turnaje. Hráli jsme fair play hru, utužili sportovní kolektiv a to se na sportu cení nejvíce.