Aktuality/Blog

Smart VET byl druhým nejlepším projektem z informatiky na 29. ročníku Expo Science AMAVET

Do letošního národního kola Expo Science AMAVET se letos probojovalo 6 projektů z pardubické DELTY. Druhým nejlepším informatickým projektem soutěže byl vyhlášen Smart VET studentů Matěje Neumann, Pavla Špryňara a Michaela Heinricha.

6 postupů do celostátního kola Expo Science AMAVET, cena rektora a dvou děkanů informatických fakult

8 projektů studentů Střední školy informatiky a ekonomie DELTA z 11 získalo v krajském kole XVI. ročníku FVTP ocenění.

Do krajského kola FVTP/Amavet postupuje 11 projektů

Pardubice 22.2.2024: Sklizeň celoroční práce se opět blíží. Letošní maturanti ukázali své projekty a opět to stojí za to. 11 z nich postoupilo do krajského kola FVTP/Amavet.

Krajské kolo v Bobříku informatiky 2024

4. místo v Pardubickém kraji Petra Švestky a druhá největší ekipa postupujících z kraje.

Do Student Training Centre 2024 od Microsoftu byli i v letošním roce vybráni dva studenti z DELTY

Radek Dolejška a Lukáš Žďárský byli vybráni do dvouletého studijního programu Microsoftu - Studentské trenérské centrum.

Mladý talent Pardubického kraje za školní rok 2022-23

Letos toto ocenění získali 3 studenti soukromé střední školy DELTA - jmenovitě Matěj Neumann a dvojice Jakub Kacálek a Jan Volhejn.

1. místo na programátorském hackathonu Foxconn Funovation Hac23

Téma letošního pardubického hackathonu bylo využití superpočítačů a Diego Portillo, Tomáš Kalhous a Michal Vaniš zvítězili nad všemi ostatními týmy.

Celostátní amatérský filmový festival Vysokovský kohout 2023

Frederik Černík získal za svůj film "Debito Estinto" ceny již na třetím filmovém festivalu, tentokrát na Vysokovském kohoutu.

Matěj Neumann převzal ocenění Mladý řemeslník roku 2023

Matěj Neumann převzal na Staroměstské radnici z rukou prof. Ing. Jiřího Drahoše, Dr.Sc. ocenění Mladý řemeslník.

2. místo v celostátním kole SOČ - Jan Volhejn a Jakub Kacálek

Plzeň, 17.-18.6.2023: Spanilá jízda studentů DELTY letošními soutěžemi pokračuje! Jan Volhejn a Jakub Kacálek obsadili v Plzni na celostátním kole Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika 2. místo.

Matěj Neumann získal v americkém Dallasu 2 zvláštní ceny a celkové 3. místo

19. května 2023, Dallas, USA: Matěj Neumann získal kromě 3. místa také zvláštní cenu pro nejlepší projekt v oblasti počítačového inženýrství a cenu Nadace krále Saudské Arábie.

Na letošním JuniorFilmu získali studenti DELTY 4 ceny

5. května 2023, Dvůr Králové nad Labem: Na letošním JuniorFilmu uspěly dva filmy našich studentů.

Jan Volhejn a Jakub Kacálek zvítězili v krajském kole Středoškolské odborné činnosti v Informatice

Chrudim, 25. dubna 2023: Již 6 let nepoznalo krajské kolo Středoškolské odborné činnosti v oboru Informatika jiného vítěze než studenta ze soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA.

Podpora od Elektráren Opatovice

Opatovice nad Labem, 25. dubna 2023: Elektrárny Opatovice podpořily projekty našich studentů částkou přes 60 tisíc korun.

DELTA začíná v soutěži v programování dominovat

Pardubice, 21. dubna 2023: Na 3. místě v krajském kole soutěže v programování se umístil Pavel Špryňar. Dalších 5 spolužáků se umístilo v TOP10.

V okresním kole Matematického klokana 2023 obsadili naši prváci 1. a 2. místo

Erik Ungvári a Matěj Komárek se umístili na prvních dvou místech v okresním kole soutěže Matematický klokan.

Pardubický student pojede reprezentovat ČR do amerického Dallasu

Praha 5. 4. 2023: Matěj Neumann zvítězil v celostátním finále XXVIII. ročníku Expo Science AMAVET a postoupil na nejprestižnější mezinárodní soutěž středoškolských projektů International Science and Egineering Fair, kde bude reprezentovat Českou republiku.

Postup 3 projektů do celostáního finále Expo Science AMAVET 2023

17. 3. 2023 Pardubice: Dva projekty z DELTY byly oceněny pardubickou i královéhradeckou univerzitou. Do celostátního finále postoupily z DELTY 3 projekty.

6 postupů do krajského kola FVTP AMAVET 2023

15. 2. 2023 Pardubice: Do krajského kola Festivalu vědeckých a technických projektů pardubické mládeže postoupilo 6 projektů z DELTY.

BusinessPoint 2023 - 3. místo

Brno, 28. 1. 2023: Tým našich třeťáků Vojta Volf, Pavel Ďurišík, Aneta Lejhancová a Jan Skládal obsadili 3. místo v celostátním kole manažersko-marketingové soutěže BusinessPoint, pořádané Podnikatelskou fakultou VUT Brno.